Brazīlija salauž Gilasa sirdis, lai viegli kvalificētos finālam – 2024. gada basketbola olimpiādes kvalifikācijas spēles Rīga, Latvija

RĪGA, Latvija – Brazīlija aizvadīja divas spēles FIBA 2024 olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā, un pusfinālā atkal nodemonstrēja abas neizšķirtas, ar 71:60 pārspējot Filipīnas.

Spēles pirmās 20 minūtes viņi nebija gatavi, bet otrajā puslaikā kļuva neapturami.

Noslēdzot Filipīnu pasaku skrējienu, Aleksandra Petroviča komanda tagad gaidīs dienas otro maču, lai noskaidrotu savus pretiniekus svētdien. Vai tā būs gaidītākā tikšanās pret mājiniekiem latviešiem vai atriebības gadījums Kamerūnai?

pagrieziena punkts

Pēc atkārtotām grūtībām visu pirmo puslaiku un 12 punktu atpalicību (24-12), ieejot otrajā ceturtdaļā, Brazīlija atrada veidu, kā mainīt situāciju, tuvojoties pirmā puslaika beigām.

Mazāk nekā trīsdesmit sekundes pēc sitiena laika beigām Didi Lozada spēja izsisties pirmajā līnijā un viegli uzbrukt soda laukumam. Šī bija ievads Brazīlijas vadībā ar 13:0 trešajā ceturtdaļā. Tas izdevās salauzt Gilas pretestību un palīdzēja viņiem gūt uzvaru.

TCL spēles labākais spēlētājs

Pateicoties Bruno Kaboklo 25 gūtajiem punktiem viņa komandas uzvarā pār Melnkalni atklāšanas mačā, viņš kļuva par pirmo spēlētāju, kurš saņēmis FIBA ​​olimpiskā kvalifikācijas turnīra Rīgā vērtīgākā spēlētāja balvu.

Ja vēlaties redzēt saturu, jums ir jāpiekrīt mērķauditorijas atlases sīkfailiem

Neskatoties uz viņa prombūtni mačā pret Kamerūnu, pusfinālā viņš atgriezās spēcīgāks nekā jebkad agrāk, kur demonstrēja izcilu sniegumu uzbrukuma spēlē, kā arī enerģiju aizsardzībā.

Spēli viņš pabeidza ar savu pirmo double-double, savācot 15 punktus un izcīnot 11 atlēkušās bumbas. Uzbrucējam arī izdevās bloķēt trīs atlēkušās bumbas, tādējādi palīdzot dzēst pretinieku komandas cerības.

Statistika nemelo

Ja Brazīlija vēlējās ierobežot Džailsa izredzes tikt uz lielās skatuves svētdien Arēnā Rīga, tai bija jāierobežo Tima Kūna mēģinājumi no trīspunktu līnijas.

READ  Izmantojot Cēzara pareizticīgās kristietības pāvesta raksturu, Rīga Maskavas patriarhātu sauc par "smagu triecienu" - OpEd - Eurasia Review

Filipīnas iekļuva pusfinālā, realizējot 51,2% no 21,5 mēģinājumiem katrā spēlē no aiz loka. Šoreiz man izdevās sasniegt tikai 7 no 18 mēģinājumiem ar labu, bet salīdzinoši normālu veiksmes rādītāju 39,0%.

Brazīlijas uzvarā milzīgs bija arī to spēlētāju ieguldījums, kuri mačā nepiedalījās. Viņi pārspēja Āzijas izlasi punktos, kas gūti no rezervistu soliņa ar 21:11.

Kurš, tavuprāt, ir OQT Latvijas labākais spēlētājs? Balso tagad!

minimums

Brazīlija kārtējo reizi maču iesāka lēni, jo nesekmīgi tika galā ar Melnkalni un Kamerūnu. Taču, tāpat kā savās pirmajās divās turnīra spēlēs, komanda puslaikā no ģērbtuves iznāca izskatoties kā cita komanda.

14:0 sērija otrā puslaika sākumā bija izšķiroša, lai bremzētu Filipīnu cerības iekļūt finālā. Tā tagad ir kļuvusi par tendenci. Būs interesanti redzēt, vai viņi to turpinās savā pēdējā mačā.

Filipīnas guva savus pirmos vārtus tikai sešas minūtes trešajā trešdaļā, pietrūkstot Džastina Braunlija pūlēm uzbrukumā. Leo Mendela un Jorginju De Paula aizsardzības centieni pret “Filipīnu Maiklu Džordanu” bija vitāli svarīgi. Marselinju Huertass atzīmējās arī ar 13 punktiem un 6 atlēkušajām bumbām.

Kai Soto prombūtnei bija svarīga loma loku aizsardzībā un krāsas lietošanā Filipīnās, īpaši trenera Tima Kona steidzamākajos ārkārtas brīžos.

Viņi teica

“Mūsu komanda vienmēr cīnās, mēs esam nelokāmi un nekad nepadodamies. Mēs saskārāmies ar grūtībām visos mačos, un mums izdevās uzvarēt. Ceram, ka rīt, neatkarīgi no tā, ar kādu pretinieku mūs gaida, mēs būsim gatavi sākt spēli.” Brazīlijas kapteinis Marselinju Huertass

“Mēs spēlējām lielisku spēli aizsardzībā. Pirmajā puslaikā nevarējām iesist, un mums bija jāturpina šaut un taupīt enerģiju. Mēs katru dienu trenējamies, lai to paveiktu. Mums jāatrod veidi, kā gūt vieglus vārtus.” Brazīlijas futbolists

Brazīlijas spēlētājs Jorginho De Paula vēlas, lai viņa komanda atrod veidu, kā gūt vieglākus vārtus

“Mēs zaudējām savu labāko uzbrukuma spēlētāju Raulzinju. Kas tad mums atliek? Aizsardzības centieni. Šodien varam lepoties ar to, kā no Filipīnām izgriezām katru trīsstūri. Brazīlija nevar spēlēt uzbrukumā, mums ir jāspēlē caur aizsardzību.” Brazīlijas izlases treneris Aleksandrs Petrovičs

READ  Slovākija demonstrē spēku pret Latviju, lai pabeigtu priekšsacīkstes

“Tas ir smieklīgi, mēs negaidījām, ka uzvarēsim, jo ​​īpaši pēc tam, kad puslaikā izvirzījāmies vadībā. Zaudēju Kai [Sotto] Tas mums bija liels darījums. “Mums ir jākļūst labākiem, un mēs cenšamies pārliecināt sevi, ka tas nav pietiekami labi.” Filipīnu izlases galvenais treneris Tims Kone

“Ir vajadzīga viena nakts, kad nespēlē labi un zaudē. Lūk, cik labas šeit ir komandas.” Filipīnu spēlētājs Dvaits Ramoss