ASV vīriešu basketbola izlase Parīzes olimpiskajās spēlēs ar 19:17 zaudēja Polijai.

PARIS (AP) — ASV vīriešu 3×3 basketbola izlase grupu turnīrā zaudēja ar 0:2. Parīzes olimpiskās spēles Trešdienas vakarā ar rezultātu 19-17 zaudējot Polijai.

Džimmers Fredets samazināja rezultāta starpību līdz vienam punktam, kad līdz spēles beigām bija atlikušas aptuveni 90 sekundes, pirms dažas sekundes vēlāk Mihals Sokolovskis realizēja soda metienu, palielinot rezultāta starpību līdz 19:17.

Savienotajām Valstīm vēlu bija iespēja panākt neizšķirtu, taču Fredeti divu punktu mēģinājums bija nesekmīgs. Fredeti, kurš tika piesaistīts komandas stiprināšanai pēc tam, kad ASV nespēja kvalificēties Tokijai, šķiet, guvis traumu, kad līdz mača beigām bija atlikušas aptuveni trīs minūtes. Šķita, ka viņam sāpēja, kad viņu ārstēja viens no treneriem, taču viņš ātri atgriezās mačā.

Spēlētājs pēc mača nerunāja ar žurnālistiem, un komandas pārstāvis sacīja, ka tiek ārstēts, taču nesniedza nekādu konkrētu informāciju par savainojumu.

ASV izlase joprojām ir pārliecināta par spīti sarežģītajam Parīzes olimpisko spēļu sākumam.

“Es nedomāju, ka mēs esam noraizējušies, bet mēs zinām, ka mums ir jāveic daži pielāgojumi,” sacīja Karīms Medokss.

ASV pēc Kanjona Barija groza atpalika par vienu punktu, kad bija atlikušas aptuveni sešas minūtes, līdz Polija izmantoja 6:1 un panāca 15:9, kad bija atlikušas četras minūtes.

Polija izvirzījās piecu punktu vadībā, kad bija atlikušas divarpus minūtes, kad Berijs trāpīja trīs soda metienus, samazinot deficītu līdz 17:15. Berijs raida soda metienus netieši, tāpat kā viņa tēvs, slavenais basketbolists Riks Berijs.

Adriana Bojoki grozs palielināja pārsvaru starp Poliju un ASV līdz trīs punktiem, pirms Dilans Treviss Fredetei pievienoja vēl vienu grozu, samazinot rezultātu līdz 18:17.

Bojoki guva septiņus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas Polijas labā, kas otrdien zaudēja Francijai.

READ  FURIA, ENCE VISI 3:0 PIRMS ESL PRO LĪGAS 15. SEZONAS

ASV izlases rindās ar sešiem punktiem izcēlās Barijs un Treviss. Trīs punktus pievienoja Fredete, kura ir vienīgā spēlētāja ar 3×3 pieredzi NBA.

ASV cīnījās ar šaušanu no tālās distances, gūstot panākumus tikai divos no 15 mēģinājumiem.

“Mēs negūstam vārtus, tā tas ir. Mums bija labas iespējas, un mēs šovakar vienkārši nevarējām gūt vārtus,” sacīja Berijs.

Francija 21, Lietuva 19

Timotijs Verdžats guva astoņus punktus un guva grozu, kad bija atlikušas trīs sekundes, lai Francija grupu turnīra sākumā ar 2:0 uzvarēja Lietuvu.

Francija pēc Lukasa Dusoljē diviem soda metieniem divas minūtes pirms mača beigām izvirzījās par pieciem punktiem. Pēc tam Lietuva guva nākamos piecus punktus, pēdējos trīs gūstot Evaldam Dziajiusam, panākot neizšķirtu, kad līdz spēles beigām bija palikusi mazāk nekā minūte.

Lietuvai bumba tika pie 12 sekundēm, bet Gintutas Matulis bumbu zaudēja Vergiatam, kurš guva uzvaras vārtus.

Žils Rembo guva deviņus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas Francijas labā, kas otrdien pārspēja Poliju.

Lietuvas kontā pa septiņiem punktiem bija Aureliusam Bukelim un Dziaogim.

Latvija 21, Nīderlande 12

Kārlis Lasmanis guva astoņus punktus, titula aizstāvēšanai Latvijai pārspējot Nīderlandi.

Noriss Miezess uzvarā pievienoja piecus punktus un sešas atlēkušās bumbas, kad Latvija turnīru atklāja ar uzvaru pār Lietuvu.

Vērts De Jongs guva grozu un pēc tam soda metienu, četras minūtes pirms spēles beigām samazinot Nīderlandes pārsvaru līdz vienam punktam.

Pēc tam Latvija guva nākamos deviņus punktus, divus Lasmanim un vienam Miezesm palielinot pārsvaru līdz 19-9.

Arvins Slagters ar divpunktu metienu vēlāk guva Nīderlandes pirmos punktus vairāk nekā divu minūšu laikā, bet pēc tam De Jongs guva grozu, kad palika nepilna minūte, samazinot deficītu līdz 19:12.

READ  Latvija izsludina ārkārtas stāvokli migrantu pieplūduma dēļ pie Baltkrievijas robežas

Taču Lasmanis guva divus punktus, noslēdzot spēli ar nākamo bumbu.

De Jongs ar septiņiem punktiem izvirzīja Nīderlandi, kas savā atklāšanas mačā pārspēja Ķīnu.

Ķīna 21, Serbija 15

Džans Nings guva 11 punktus un pievienoja četras atlēkušās bumbas, palīdzot Ķīnai pārspēt Serbiju.

Mihailo Vasičs guva grozu, izvirzot Serbijai vadībā ar 9:7, kad līdz spēles beigām bija atlikušas aptuveni sešas minūtes.

Pēc tam Ķīna pārņēma mača vadību, gūstot 10 punktus pret vienu, izvirzoties vadībā ar 17:10. Ķīna šajā periodā guva trīs punktus, panākot viena punkta pārsvaru.

Serbijas labā divus punktus pēc kārtas guva Marko Brankovičs un Dejans Majstorovičs, divas minūtes pirms mača beigām samazinot rezultāta starpību līdz 19:15.

Žao Dzjarens maču pabeidza, realizējot divus soda metienus, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 2:05 minūtes.

Tokijas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējai Serbijai Majstorovičs guva septiņus punktus, bet Brankovičs pievienoja piecus punktus.

Abas komandas panāca neizšķirtu 1:1. Serbija savā atklāšanas spēlē pārspēja ASV, bet Ķīna zaudēja Nīderlandei.