Galatasaray zaudē 2:0 pārsvaru un cīnās neizšķirti 2:2 ar Rīgas Skuli Latvijā

Turnīra otrajā nedēļā Galatasaray pretī stājās Latvijas Rīgas Skula Eiropas līgaMačs noslēdzās ar pozitīvu neizšķirtu 2:2, sākotnēji vadībā ar 2:0.

Mačs sākās slovāku tiesnesim Filipam Glovam vadībā. Komanda šajā mačā iekļuva, grupu turnīra atklāšanas spēlē ar 3:1 sagraujot PAOK.

Komanda izvirzījās vadībā 12. minūtē ar Drīsa Mertensa vārtu guvumu, pēc tam Junuss Akguns 38. minūtē palielināja pārsvaru līdz 2:0.

Taču jau pēc minūtes Rīgas Skolas Aconex guva vārtus, kas samazināja deficītu līdz 2:1.

Otrajā puslaikā mājinieki izlīdzinājumu panāca 55. minūtē, kad vārtus guva Odesharja, panākot 2:2.

Galatasaray cieš no komandas nespēlēm

“Galatasaray” uz Latviju dažādu iemeslu dēļ devās bez četriem atslēgas spēlētājiem. Savainojumu dēļ Hakims Zijehs un Viktors Osimhens netika laukumā, savukārt Rolands Salai netika iekļauts UEFA sarakstā, bet vārtsargs Fernando Muslera tika diskvalificēts.

Galvenais treneris Okans Borucs pamatsastāvā veica sešas izmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējo maču pret Kasimpasu. Junai vārtos nomainīja Musleru, Kans pārņēma Osimhenu, bet Torreira nomainīja Salai. Turklāt Kerems Demirbejs, Eliass Gellerts un Viktors Nilsons maču sāka uz rezervistu soliņa.

Līdz ar to “Galatasaray” pameta Latviju ar vienu punktu no savas otrās grupu turnīra spēles.