Fēru salas vs Latvija tiešraides rezultātu atjauninājumi, straumēšanas informācija un kā skatīties UEFA Nāciju līgas spēli | 2024. gada 13. oktobris

Eiropas Nāciju līgas L grupa Svētdiena, 2024. gada 13. oktobris – Stadions: Torsvollur

Sākums 6:24

Saņemiet reāllaika atjauninājumus par Fēru salām pret Latviju spēles tiešraidi minūti pa minūtei, tiešsaistes rezultātu un rezultātu, apraides informāciju, skatīšanās informāciju, TV kanālu, sastāvus, jaunākos atjauninājumus un laikus UEFA Nāciju līgas — L grupā ar VAVEL. Spēle sāksies 2024. gada 13. oktobrī plkst. 14:45 ET.

Ja vēlaties to skatīties tiešraidē, izmantojot straumēšanu: Sky+ Mexico un Disney+ Dienvidamerikā.

Ja vēlaties to skatīties tiešsaistē, VAVEL ir labākā izvēle.

Finālturnīrs: 2025. gada 4.-8.jūnijs

Oktobrī viņi panāca vēl vienu neizšķirtu 2:2 pret Armēniju, parādot savu noturību un spēju konkurēt starptautiskā līmenī. Lai gan Fēru salas nav guvušas daudz uzvaru, tās ir pierādījušas sevi kā grūti pārvaramu komandu, un pēdējās sacensībās tās ir izcīnījušas neizšķirtus.

A līgas A grupas uzvarētājas un otrās vietas ieguvējas piedalīsies divu spēļu ceturtdaļfinālā, šo spēļu uzvarētājiem kvalificējoties “Final Four”.

Ceturto vietu ieguvušās komandas A un B līgā automātiski tiek pazeminātas attiecīgi uz B un C līgu. Tikmēr abas C līgas ceturtajā vietā esošās komandas izkrita uz D divīziju.

Četras B un C līgas grupu uzvarētājas, kā arī D līgas grupu uzvarētājas automātiski tiek paaugstinātas attiecīgi uz A, B un C līgu.

A līgas trešās vietas un B līgas vicečempiones, kā arī B līgas trešās vietas un C līgas vicečempiones aizvadīs paaugstināšanas/izkrišanas spēli mājās un viesos.

Notiks arī izslēgšanas spēles starp C līgas labākajām ceturtajām vietām un D līgas vicečempionēm.

READ  Latvijas vadītā dronu koalīcija gatava sākt piegādes uz Ukrainu / Raksts

UEFA Nāciju līgas paplašināšana marta starptautiskā spēļu kalendāra logā attieksies tikai uz noteiktu komandu skaitu, un pārējās komandas jau būs pieejamas Eiropas kvalifikācijas turnīra sākumam.

2011. gadā sākās stadiona pilnīgas atjaunošanas process. Visaptverošo stadiona renovāciju, pirmo reizi kopš tā uzcelšanas, paredzēts pabeigt 2021. gadā.2 Renovācijā ietilpst jauna rietumu tribīne ar preses zāli un ģērbtuvi, kā arī 1500 cilvēku ietilpība, kas nozīmē, ka stadionā būs 5000 cilvēku. aptuveni 10% no kopējā teritorijas iedzīvotāju skaita.