FIBA U18 Eiropas kausa izcīņas 3×3 kvalifikācijas pirmajā dienā spīd mājiniece Latvija | FIBA.Basketbols

Latvija (FIBA 3×3 U18 Europe Cup 2017 kvalifikācijas turnīrs) — mājinieki Latvija pārsteidza gan vīriešu, gan sieviešu kategorijā pēc uzvarām visās spēlēs FIBA 3×3 U18 Europe Cup 2017 kvalifikācijas turnīra atklāšanas dienā 5. augustā.

Laipni lūdzam jaunajā 3×3 zemē! Latvija pirmo sacensību dienu Latvijas 3×3 U18 kvalifikācijā pabeidza kā vienīgā neuzvarētā valsts abās kategorijās.

Vīriešu kategorijā tīru rekordu sasniedza Rumānija, Spānija un Itālija.

Jaudīgā 3×3 Krievija izkrita no sacensībām pēc tam, kad pirmajā dienā zaudēja visos trijos mačos, neskatoties uz to, ka Konstantīns Dučenko ar 27 punktiem dominēja uzvarētāju rindās, tikai apsteidzot īru Džeimsu Bekomu.

Biljarda stāvvieta

Ceturtdaļfināla iekavas

Spānija un Serbija
Latvija-Beļģija
Rumānija-Īrija
Itālija un Ukraina

Sieviešu kategorijā Vācija bija vienīgā komanda ar nevainojamu rekordu pirmajā dienā.

Tāpat kā 2017. gada FIBA U-18 Pasaules kausa 3×3 baseina posmā, vāciete Eihmeijere FIBA U-18 Pasaules kausa pēdējā izcīņas baseina posmā Rīgā pārspēja visus punktu guvējus, neizšķirti ar Latvijas futbolistiem. Golovko.

Latvija-Rumānija
Šveice un Ukraina
Vācija un Krievija
Spānija-Nīderlande

FIBA Europe Cup 3×3 U18 izcīņai kvalificējās 11 komandas:

– 6 vīriešu komandas (4 uzvarētāji ceturtdaļfinālā + 2 uzvarētāji no zaudētāju grupas)
– 5 sieviešu komandas (4 ceturtdaļfināla uzvarētājas + zaudētāju grupas uzvarētājas)