ASV pret Latviju: Kā bez maksas skatīties Pasaules čempionātu hokejā vīriešiem

Spēlējiet priekšsacīkšu kārtu 2024. gada Starptautiskās hokeja federācijas vīriešu pasaules čempionāts Turnīrs noslēgsies otrdien, kad vienā no trim mačiem Latvijai pretī stāsies ASV vīriešu valstsvienība.

Atklāšanas spēle ir paredzēta 10:20 pēc austrumu laika Ostravaras arēnā, un to pārraidīs NHL tīkls. Skatītāji, kas vēlas straumēt hokeja spēli, to var izdarīt, izmantojot Fubo televizors, TV tiešraide un stropeGan Fubo, gan DirecTV piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versijas jauniem lietotājiem un Sling piedāvā akcijas.

Kapteinis Breidijs Tkačuks guva trīs vārtus spēka paņēmienā un pievienoja rezultatīvu piespēli, palīdzot Savienotajām Valstīm ar 10:1 sagraut Kazahstānu, izcīnot ceturto uzvaru pēdējā mačā. Pēc tam, kad Latvija ar 3:2 ar soda sitieniem pārspēja Slovākiju, ASV nodrošināja vietu kvalifikācijā, kad līdz priekšsacīkšu kārtā bija atlikusi viena spēle.

Neatkarīgi no šodienas mača iznākuma, ASV komanda jau 13. gadu pēc kārtas ir nodrošinājusi vietu pasaules vīriešu čempionāta ceturtdaļfinālā. Latvijai vēl ir izredzes sasniegt ceturtdaļfinālu, un to izdarīs, ja pamatlaikā uzvarēs ASV un Zviedrija pamatlaikā uzvarēs Slovākiju. ASV komanda ir uzvarējusi pēdējās trīs Pasaules sērijas spēlēs un ieņem otro vietu B grupā ar bilanci 4-0-1-1 (W-OTW-OTL-L). Latvija izcīnīja vienu uzvaru – 3-0-2 un ieņem piekto vietu B grupā.

no: ASV Hokejs pret Latviju

kad: Otrdien, 21. maijā plkst. 10:20 pēc ET

kur: Ostravaras arēna Ostravā, Čehijā

Kā skatīties: Spēli pārraidīs NHL tīkls plkst. 10:20 pēc ET — Fubo televizors, TV tiešraide un strope

Saistīts saturs no Associated Press:

PRAGA (Reuters) – Dilans Kazinss guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, Kanādai svētdien ar 3:2 pārspējot Šveici, izcīnot sesto uzvaru sešās spēlēs pasaules hokeja čempionātā.

READ  Priekšskatījums, tabulas un zvaigznes tiešraides skatīšanai

Kanāda ir A grupas vadībā ar 17 punktiem, par diviem punktiem atpaliekot no otrajā vietā esošās Čehijas, bet par vienu punktu no trešās vietas atpaliek Šveice. Visas trīs komandas jau bija nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēļu kārtā.

Kazinss turnīrā guva sešus vārtus, dalot turnīra rezultatīvāko spēlētāju pirmo vietu ar amerikāni Breidiju Tkačuku un somu Oliveru Kapanenu.

Kanādas izlases labā vārtus guva arī Niks Bols, bet vārtsargs Džordans Biningtons atvairīja 20 reizes, ieskaitot soda sitienu otrajā periodā, kad rezultāts bija 2:2.

Kazinss guva Kanādas pirmos vārtus spēles 1:42.

Šveice atbildēja ar diviem vārtiem.

Kevins Fiala pēc smagas spēles ievadā panāca izlīdzinājumu pret Penningtonu.

Otros vārtus Šveices izlases labā otrā puslaika vidū ar spēcīgu sitienu no vārtu līnijas guva Romēns Lavels.

Kozens pa spēka paņēmienu panāca vēl vienu izlīdzinājumu 2:2 no kreisā apļa augšdaļas.

Pols guva uzvaras vārtus Kanādas izlases labā spēka paņēmienā, pabeidzot piespēļu sēriju, otrā perioda vidū gūstot vārtus uz atklātiem vārtiem.

Kanāda savu priekšsacīkšu kampaņu noslēdz otrdien pret Čehiju, bet Šveicei pretī stāsies Somija.

Otrajā grupā Latvija ar 3-2 pēc soda sitieniem pārspēja Slovākiju. Ar šo rezultātu ASV iekļuva nākamajā kārtā.

Tkačuks guva trīs vārtus spēka paņēmienā un pievienoja rezultatīvu piespēli, palīdzot ASV ar 10:1 uzvarēt Kazahstānu.

Ceturtā uzvara ASV izlasi ar 13 punktiem pacēla uz otro vietu otrajā grupā, par punktu apsteidzot Vāciju un Slovākiju, pirms otrdien priekšsacīkstēs stājās pretī Latvijai, kurai ir deviņi punkti.

Džonijs Godrē guva vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, kļūstot par ASV visu laiku rezultatīvāko spēlētāju ar 43 punktiem, kas ir par vienu vairāk nekā Patriks Keins.

READ  Tiešraides komentārs - Luksemburgas sievietes un latvietes

Mets Boldijs guva divus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, pa vieniem vārtiem un rezultatīvu piespēli guva Broks Nelsons un Lokijs Kunins, bet pa vārtiem guva arī Gevins Brindlijs un Kevins Hejs.

Alekss Nedeļjkovičs apturēja 13 metienus.

Četru vārtu atklāšanas periodā Tkačuks saņēma Zaka Verenska metienu no tuvas distances, palielinot ASV pārsvaru līdz 2:0, pēc tam guva atlēkušo bumbu, no tuvas distances panākot 4:0.

Viņš pabeidza savu “hat-trick”, panākot vadību līdz 8:0 ar sitienu no labā apļa, veicot vēl vienu spēka paņēmienu pēdējā periodā.

Kazahstānas labā mierinājuma vārtus guva Alikhans Omerbekovs, kad viņa komanda bija iedzinējos ar 9:0.

A grupā Austrija ar 4:1 pārspēja Norvēģiju un ieņēma ceturto vietu ar Somiju.

Katras grupas četras labākās kvalificējas izslēgšanas spēlēm.