Bezmaksas tiešraide no ASV un Latvijas spēles IIHF pasaules junioru čempionātā hokejā: laiks un TV pārraides informācija

2023.-2024.gada pasaules junioru čempionāts hokejā piektdien turpinās ar ceturtdaļfināla spēli starp ASV un Latviju. Mača sākums ir paredzēts pulksten 11:00 pēc ET no Frolundborgas Gēteborgā, Zviedrijā.

Spēli ASV pret Latviju tiešraidē translēs NHL tīkls. Maču iespējams vērot arī tiešraidē Izmantojot FuboTV (bezmaksas izmēģinājums) Un DirectTV straumēšana (bezmaksas izmēģinājums).

Uz papīra ASV ir favorīte, lai uzvarētu Latviju un iekļūtu pusfinālā, tāpēc tagad amerikāņiem ir jāuztur uzbrukuma spēks un jākārto lietas. ASV tika nepārspējamas, izcīnot trīs uzvaras pamatlaikā un pagarinājumā uzvarot Čehiju, uzvarot B grupā ar turnīra rekordu, gūstot 29 vārtus. Uzbrucējs Gevins Brindlijs izcēlās ar astoņiem punktiem četrās spēlēs. Neraugoties uz visu šo gūto vārtu skaitu, ASV ir turnīra līdere rezultativitātes ziņā un ir arī 1. vieta soda sitienu procentos (9 no 10).

Latvija savā pēdējā mačā spēja atgūties, lai izkļūtu no A grupas un kvalificētos ceturtdaļfinālam un iegūtu iespēju stāties pretī ASV izlasei. Uzvara ar 6:2 pār Vāciju bija ne tikai Latvijas pirmā uzvara turnīrā, bet arī pirmie vārti. Latvija atklāšanas mačā zaudēja Zviedrijai (6:0), pēc tam Kanādai (10:0) un Somijai (4:0), pēc tam atspēlējoties pret Vāciju, kas pavēra ceļu šodienas izaicinājumam pret ASV. Uzbrucējs Sandis Vilmanis guva divus vārtus un asistēja vēl vienu vārtu guvumā komandas vienīgajā uzvarā.

ASV un Latvijas spēli tiešraidē pārraidīs NHL tīkls plkst. 11:00 pēc austrumu laika. Raidījumam var piekļūt arī tiešraidē Pieejams, izmantojot FuboTV (bezmaksas izmēģinājums) Un DirectTV straumēšana (bezmaksas izmēģinājums).

READ  Denijs un Fiona O'Keroli iziet kopā ar Braunas kundzes reti redzēto jaunāko brāli