Gilas Piļipins zaudē Polijai pēdējā draudzības spēlē pirms FIBA ​​kvalifikācijas spēlēm Latvijā

Polija izjauca Gilas Pilipinas vēlo atgriešanos ceļā uz aizraujošu divu punktu uzvaru draudzības spēlē Arena Sosnowiec stadionā Polijā.

Svētdien, 30. jūnijā (pēc Filipīnu laika), Polija izjauca Gilas Pilipinas vēlo atgriešanos ceļā uz aizraujošu uzvaru ar 82:80 draudzības spēlē Arena Sosnowiec stadionā Polijā.

Mihals Sokolovskis guva 21 punktu, realizējot trīs trīspunktniekus, izvirzot vadībā “Eagles”, kas arī gatavojas FIBA ​​olimpiskajam kvalifikācijas turnīram Valensijā, Spānijā.

Tāpat Sokolovskis izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un pārtvēra četras bumbas Polijas labā, kas 11 no 24 mēģinājumiem trāpīja no trīspunktu laukuma.

Aleksandars Balcerovskis pievienoja 10 punktus un trīs atlēkušās bumbas, bet Sanantonio “Spurs” spēlētāji Džeremijs Sočans un Andrē Pluta guva pa astoņiem punktiem.

Polija uzņēma apgriezienus ceturtā perioda sākumā, Sokolovskim novedot komandu līdz 9:0, izvirzoties vadībā ar 67:56.

“Eagles” atteicās mazināt spiedienu un ieguva 14 punktu pārsvaru ar 76:62, pateicoties Jaroslavam Žiskovska hat-trick perioda vidū.

Bet Gilas Pilipinas priekšgalā bija Dvaita Ramosa prezentācija.

Ramoss bija vienīgā spilgtā vieta Gilasam pēdējās minūtēs, jo viņš guva 10 no saviem 16 punktiem, ieskaitot spēcīgu trīs punktu no stūra sitiena pēc Džastina Braunlija piespēles, samazinot deficītu līdz pieciem punktiem 82:77. Līdz spēles beigām 1:43.

Taču, tā kā Braunlijs arī izstājās, kad bija atlikušas mazāk nekā divas minūtes, Gills pēc tam nespēja radīt burvību, jo galarezultāts bija tuvākais, ko komandai panācis.

Vēlreiz Braunlijs Gilas labā guva 30 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un pārtvēra divas bumbas.

Jūnijs Mars Fajardo guva 10 punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, bet Keja Soto kontā astoņi punkti, 11 atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles un viens bloks.

READ  Olimpiskajiem sportistiem Tokijā no Austrālijas un Jaunzēlandes draud karantīna

Iepriekš pieminētā Ramosa kontā arī deviņas atlēkušās bumbas un 16 punkti, kā arī piecas rezultatīvas piespēles un trīs pārtvertas bumbas. Dvaits arī realizēja četrus trīspunktniekus, kas ir augstākais rādītājs spēlē.

Gilas Piļipins tagad dosies uz Rīgu, lai aizvadītu savu pēdējo mēģinājumu Parīzē 2024. FIBA ​​kvalifikācijas spēles sāksies 2. jūlijā, lai gan Gilass līdz 4. jūlijam spēlēs pret pasaules sesto numuru Latviju, bet pēc tam A grupā spēkosies ar Gruziju.