Īrijas Republikas U-21 izlases cerības ietekmē neizšķirts ar Latviju

Sinklērs Ārmstrongs priecājas pēc Īrijas Republikas līdz 21 gadu vecuma spēlētāju pirmo vārtu guvuma [Inpho]

Īrijas līdz 21 gadu izlases cerības kvalificēties Eiropas 2025. gada finālturnīram tika iedvestas nopietnā triecienā pēc tam, kad tā Tallaghtā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Latvijas vienību, kas savas kampaņas laikā iepriekš nebija guvusi punktus izbraukumā.

Īrijas izlase izvirzījās vadībā 16.minūtē, kad Roko Vata uzbrucēja pie kļūdainas Latvijas piespēles un piespēlēja Sinkleram Ārmstrongam, kura pirmo sitienu atvairīja vārtsargs Jānis Bekss, taču bumba viņam viegli nokrita un viņš to mierīgi pielika. tīklā.

Laukuma saimnieki labi kontrolēja spēles gaitu, un Ārmstrongs piespieda viesu vārtsargu veikt smalku atvairīšanos, savukārt Fata raidīja bumbu garām un pēc tam no tālās distances trāpīja pa vārtu stabu.

Trīs minūtes pirms puslaika Latvija panāca izlīdzinājumu, kad Ādolfs Maslovs noskrēja pa labo malu un centrēja Kasparam Anmanim, kurš ar pirmo pieskārienu saņēma bumbu un sita garām Džošam Kellijam.

63. minūtē Kellijs netrāpīja mēģinājumā tvert bumbu, dodot Evansam Patrikam Džefsam iespēju gūt vārtus ar vienkāršu sitienu ar galvu, bet divas minūtes vēlāk Šons Rogans pēc brīnišķīgas Endija Morana piespēles ar spēcīgu sitienu panāca izlīdzinājumu.

Tā kā ir tikai viena tiešā kvalifikācijas vieta, Džima Kroforda komanda no grupas līderes Itālijas atpaliek par četriem punktiem, un viņiem ir vēl spēle, bet Norvēģija cīņā par otro vietu atpaliek no Īrijas par diviem punktiem.

READ  UEFA cenšas sodīt Horvātiju par fašistu karoga pacelšanu savu līdzjutēju priekšā Sports