Latviešu treneris pauž nožēlu par vājo startu pret milzu nogalināšanu Gilasu Piļipinu

Treneris Luka Panci atzina, ka Latvija bija šokēta pēc vājā sākuma, kas galu galā noveda pie satriecošā zaudējuma ar 80:89 pret Gilas Piļipinu FIBA ​​olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā agrā ceturtdienas rītā arēnā Rīga.

Latvijas valstsvienība pirmās ceturtdaļas ievada minūtēs piekāpās ar 0:8, un viņu neapmierinātība galu galā pieauga, kad viņu metieni turpināja nesasniegt mērķi.

Trešajā ceturtdaļā mājiniekiem izdevās atspēlēties no dziļas 26 punktu bedres un atgriezt savus mājiniekus spēlē, taču filipīnieši spēles beigās bija pārāk klusi un viņus neietekmēja spēcīgais pasaules uzbrukums. sestajā vietā esošā komanda.

LASĪT: Latvijā risinās vēsture, Gilasam apdullinot pasaules ranga sesto vietu OQT

“Diemžēl spēle [started] “Lietas uzreiz bija slikti, kas radīja panikas stāvokli komandas biedros,” sacīja 58 gadus vecais Banci, kurš ir Groseto, Itālijā.

“Mēs steidzamies, un, redzot skaitļus, jūs varat saprast.”

Reklāma – Turpiniet lasīt zemāk ↓

Latvija atvairīja 37 procentus no spēles (27 no 72), tostarp 23 procentus no trīspunktu metiena pret Gilasu.

Tas bija krasā pretstatā viņa sniegumam pret Džordžiju spēles atklāšanas vakarā, kad mājinieki realizēja 41 procentus metienu no tālās distances (12 no 29), kopā 49 procentus metienu no grīdas.

Banšī atzīmēja: “Komandai izdevās gūt daudzus “hat-trick”, no kuriem lielākā daļa bija atklāti, taču diemžēl mēs zaudējām no paša sākuma.”

Gilas to saprata

Protams, tas Geilsam neatņemtu vēsturisko uzvaru.

Par filipīniešiem viņš teica: “Domāju, ka viņi jau no paša sākuma sniedza izcilu sniegumu. Viņi bija ļoti spēcīgi, uzspiežot ne tikai savu fizisko, bet arī asumu risinājumu meklējumos uzbrukumā. Mūsu pretinieks aizvadīja ļoti labu spēli, ļoti stabili. “

Latvija grupu turnīru noslēdza ar 1:1, taču joprojām saglabā lielas izredzes iekļūt pusfinālā pēc Gruzijas 28 punktu sitiena atklāšanas mačā ar 83:55.

“Mums ir jāatjauno sevi un jākoncentrējas uz nākamo soli turnīrā,” sacīja Banšī, piebilstot, ka zaudējums Džailsam bija mācīšanās pieredze komandai, ko daudzi uzskatīja par patīkamu pagājušā gada FIBA World Cup pārsteigumu.