Latvija un Turcija iesniedz Trilleri/Eseju

Mača beigās spēles pārtraukumā neizšķirtam 2:2 – rezultāts, kas būtu bijis iespaidīgs pret talantīgo Turcijas komandu -, latviešu sirdis salauza, kad 96. minūtē viesu labā vārtus guva Irfans Kaveci. visi. Punkti atgriežas Stambulā.

Smaga veiksme bija laukuma saimniekiem, kuri Skonto stadionā cīnījās līdz galam grūtā un dažbrīd karstā cīņā, kurā Latvija spēlēja tikai 10 vīru sastāvā no 82. minūtes, kad Edvards Imsis saņēma sarkano kartīti.

Liels pulks priecēja karalisko grupu visa vakara garumā, Latvijas labā pa diviem vārtiem guva Edouards Emsis un Kristers Tupers, bet Turcijas labā vārtus guva Abdukrims Bardaki, Cengiz Unders un Irfan Cavetzi.

Par spīti zaudējumam, Latvijai būs jādomā par to, ka viņi spēja pietuvoties zvaigžņotajai Turcijas komandai, kas dominēja bumbas kontrolē.

Pārējās Latvijas komandas D grupā ir Horvātija, Velsa un Armēnija. Savukārt otrā piektdienas mačā Armēnija šokēja Velsu ar 4:2 uzvaru Kārdifā. Nākamo spēli Latvija izbraukumā aizvadīs 19. jūnijā.

Lai iegūtu pilnu informāciju, sk UEFA oficiālā vietne.