Latvijas pieccīņnieks Švecovs kvalificējas olimpiskajam finālam / Raksts

Piektdienas sacensības sākās ar šķēršļu skrējienu, kurā sportisti sacentās ar izlozes kārtībā izlozētiem zirgiem. Pāvels šajā specialitātē spēja iegūt maksimālo punktu skaitu 300 punktu. Ceturtdien duelī gūtie punkti ļāva izvirzīties vadībā.

Nākamās sacensības bija paukošanas bonusa kārta, kas Latvijas pieccīņniecei bija neveiksmīga. Tomēr viņš ieguva 540 punktus savā grupā.

Nākamais posms bija 200 metru brīvais stils, kurā viņš ierindojās trešajā vietā ar laiku 2 minūtes un 2,17 sekundes. Peldēšanā viņš ieguva 306 punktus. Kopvērtējumā viņš saglabāja vadību ar 846 punktiem.

Pēdējā sacīkste bija Laser Race. Pāvels bija kopvērtējuma līderis, taču brauciena laikā ātri zaudēja pozīcijas. Viņš ierindojās ceturtajā vietā. Šajā skrējienā tika savākti 660 punkti.

Tas kopā deva 1506 punktus, ierindojot Pāvelu sestajā vietā un ļaujot viņam pārliecinoši kvalificēties finālam.

Modernās pieccīņas finālsacensības paredzētas sestdien. Pāvels Svekovs ir pēdējais Latvijas sportists, kas piedalījies olimpiskajās spēlēs Parīzē.