Milzīgi pūļi vēro, kā Latvija spīd atklāšanas vakarā – FIBA 2024 Olimpiskais kvalifikācijas turnīrs Rīga, Latvija

RĪGA, Latvija – Uz 2024. gada FIBA ​​olimpisko kvalifikācijas turnīru, kas notiks Latvijā, bija tik lielas cerības, ka biļetes uz mājinieku spēlēm pazuda dažu stundu laikā.

Uz šo emocionālo atbalstu spēcīgi atsaucās treneris Luka Banči un viņa spēlētāji, kad viņi atklāšanas vakarā viegli uzvarēja Džordžiju ar 88:53.

Ja vēlaties redzēt saturu, jums ir jāpiekrīt mērķauditorijas atlases sīkfailiem

pagrieziena punkts

Spēles pirmajās 10 minūtēs Džordžijai lielākoties izdevās noturēties cīņā, atpaliekot tikai ar vienu punktu pie rezultāta 14:13, kad drīzumā skanēja beigu svilpe.

Tomēr Rehards Lomažes nolēma Latviju nedaudz pagrūst ar hat-trick, lai pirmā perioda beigās savas komandas pārsvaru noturētu augstāk.

Tas izraisīja mājinieku skatītāju favorītu trīs vārtu guvumu, kuri guva piecus vārtus pēc kārtas. Dāvis Bertāns guva trīs vārtus pēc kārtas, lai rosinātu skatītāju entuziasmu Arēnā Rīga.

TCL spēles labākais spēlētājs

Mareks Migiris nepievērsa visu uzmanību kā vienīgais izcilais spēlētājs Latvijas atklāšanas mačā Rīgā. Tomēr viņa pūles bija nenoliedzamas.

Ja vēlaties skatīt saturu, jums ir jāpiekrīt mērķauditorijas atlases sīkfailiem

Viņš bija otrais punktu guvumā aiz Artura Stratena, kurš perfektā šaušanas vakarā guva 16 punktus, izceļoties ar 11 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm, lai nopelnītu TCL spēlētāja godu.

Statistika nemelo

Džordžijai bija iespēja pirmajā ceturtdaļā, taču, ieejot otrajā ceturtdaļā, Aleksandra Dzikiča komandai notikumi pagriezās nelāgi. Kad abas valstsvienības devās pirmajā puslaikā, Luka Banši komanda bija ielaidusi tikai 24 punktus un spēja ierobežot pretiniekus visos aspektos.

Šis bija tikai ieskats tam, kas latviešiem kļūs par laimīgām beigām, jo ​​viņu komanda atdeva divreiz vairāk rezultatīvu piespēļu nekā pretinieki ar 20.

READ  AS “Latvijas Gāze” 2023.gada auditētie finanšu rezultāti

minimums

Uzvara nebija vienīgais iemesls svinēšanai. Visi gaidīja, kādu fizisko līmeni un sniegumu īsti sasniegs Artūrs Žagars. Nu, saspēles vadītājs pietiekami labi atbildēja 2023. gada FIBA Pasaules kausā, ar sešām piespēlēm pārvēršoties par savas komandas uzbrukuma plūsmas stūrakmeni.

Un tad, kā jau nereti gadījās šajā trīs gadu periodā, uzvara tika gūta uz komandu, jo, izņemot Artūru Stratenu, neviens neguva vairāk par 11 punktiem.

Taču šai sakāvei nevajadzētu ietekmēt Gruzijas ambīcijas.

Pirmkārt, tā kā viņiem nebija Torniki Shengelia, viņiem nācās izlaist tikšanos muskuļu sasprindzinājuma dēļ, ko viņi bija pārcietuši pirms ierašanās Rīgā.

Otrkārt, viņi parādījās ceturtajā ceturtdaļā, samazinot starpību līdz 13 punktiem (60-47). Arī Gruzijas izlases līdera godā ar 14 punktiem un 4 atlēkušajām bumbām piederēja Sandro Mamukelašvili.

Ko viņi teica

“Esam ļoti apmierināti ar veidu, kā piedalījāmies turnīrā pēc ilgām sezonām. Spēlētāji atbildēja ļoti labi, sākot ar aizsardzības pieeju, ienesot enerģiju un labu ritmu.

Banšī stāsta par Latvijas atklāšanas uzvaru

“Ir labi, ka Toko šovakar nespēlēja. Viņš ir spēlētājs, kurš var mainīt mača gaitu, un šovakar Džordžija cīnījās ar visu savu spēku, un stāsts ir atšķirīgs, komanda un stils ir savādāka.” Latvijas treneris Luka Banci“Tas bija lielisks mačs. Maču sākām spēcīgi aizsardzībā, un no turienes ieguvām enerģiju uzbrukumā. Tas bija lielisks mačs, un rīt mums būs jādara tas pats.” Latvijas spēlētājs Artūrs Stratens

“Mēs esam ļoti vīlušies, ka rezultāts nebija tādā līmenī, uz kādu mēs tiecāmies uz nākamo kārtu Mums vēl ir daudz darāmā.“Gruzijas vārtsargs Duda Sanadze”“Viņi spēlēja tā, kā no viņiem bija jāspēlē. Mēs nereaģējām pietiekami labi un ilgi Manā karjerā, un es strādāju 33 gadus, mēs esam ļoti centušies, bet, godīgi sakot, es negribēju, lai viņš šodien spēlē šajā spēlē, tagad mums ir jāizdomā. kāpēc viņi neveicās tā, kā viņiem bija jādarbojas.“Gruzijas galvenais treneris Aleksandrs Dzikičs