Pasaules vīriešu hokeja čempionātā Kanāda uzvar Somiju, Zviedrija uzvar Latviju, bet Šveice uzvar Dāniju

Prāga (AP) — čempiones titula aizstāvējai Kanādai bija jāatgūstas no agras bailēm, pirms sestdien ar 5:3 uzvarēja Somiju, izcīnot piekto uzvaru piecās spēlēs Pasaules hokeja čempionātā.

Komandas kapteinis Džons Tavaress Uzvaras vārtus viņš uzstādīja ar savu otro rezultatīvo piespēli, 8:28 atlikušajā pēdējā periodā Brendons Heigels Pa kreiso stabu, lai gūtu vārtus atklātos vārtos. Šis bija tikai otrais metiens pa Kanādas vārtiem šajā periodā.

Dosons Mersers Viņš maču pabeidza ar tīriem vārtiem 20 sekundes pirms mača beigām.

Kanāda pievienojās Šveicei A grupas augšgalā un abas nopelnīja vietu izslēgšanas spēļu kārtā.

Arī Kanādai Ouens Pauers Viņš guva vienus vārtus un pievienoja divus vārtus. Dilans brālēni Viņam bija vārti un rezultatīva piespēle Brendons Tanevs Ieguva vārtus. Džordans Penningtons Pārtraukt 29 raundus.

Džesija Puljujarvi Somija izvirzījās vadībā ar diviem vārtiem un Valteri Postinens Es dabūju otru.

Kanāda pirmā perioda sākumā atpalika par diviem vārtiem pēc tam, kad Somija divreiz guva vārtus 2:16. Puljujarvi izcēlās ar atlēkušo bumbu līdz 1:35, un Puustinens spēka paņēmienu dubultoja.

Kanādai bija nepieciešamas 97 sekundes, lai panāktu neizšķirtu 2.

Endrjū Mangiapane Viņš pārņēma bumbu aiz vārtiem, pēc tam piespēlēja Kazinsam, lai gūtu vārtus no slota. Pēc tam Tavaress ieņēma bumbu savā laukumā, pēc tam noslidoja pa kreiso flangu, pēc tam piespēlējot Brendonam Tanevam, panākot izlīdzinājumu.

Zviedrija Viņa nogalināja 5 minūšu pārsvaru, pirms 26 sekunžu laikā guva trīs vārtus perioda vidū, lai atrautos no Latvijas, izcīnot uzvaru ar 7:2, kas nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.

Zviedrijas izlase, kas turnīrā neatpalika, piecu maču laikā saglabāja savu perfekto rekordu otrās grupas vadībā.

Latvija otrajā grupā Ostravā panāca neizšķirtu 2:2, taču pēc tam nespēja gūt panākumus Rasmuss Dālens Viņš saņēma nopietnu pārkāpumu un 5 minūšu pārkāpumu spēlē. Rezultātu Zviedrijas labā pirmajā puslaikā atklāja aizsargs.

READ  Uzstādiet Eirovīzijas prognozes Beļģijai, Norvēģijai, Horvātijai, Igaunijai, Latvijai, Rumānijai, Maltai, Itālijai, Lietuvai un Zviedrijai! - ESCXTRA.com

Fabians Zeterlunds Pēc tam viņš 17 sekunžu laikā guva divus vārtus. Deviņas sekundes vēlāk centrs Džoels Ēriksons Eks Iegūstiet rezultātu 5-2. Markuss Johansons Viņam vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Prāgā Šveice ar 8:0 pārspēja Dāniju. Malējais uzbrucējs Kevins Fiala guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

centrs Niko Hišjē Viņš atklāja rezultātu un pievienoja divas rezultatīvas piespēles, lai dāņiem draudētu neizvirzīšanās vadībā.

Otrajā grupā bez uzvarām uzvarēja Vācija Polija 4-2 ceturtā uzvara.

Vēlāk A grupā Čehijai pretī stājās Lielbritānija, kas bija bez uzvarām, bet konkurētspējīga, mēģinot izvairīties no pēdējās vietas un izkrišanas. Francija pārņēma Slovākiju.