Santoss apliecina, ka Portugāles apņēmība ir atslēga uzvarai pār Latviju

Portugāles treneris Fernando Santoss pauda prieku par savas komandas inteliģento sniegumu un apņēmību, uzvarot Latviju Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā ar 3:0.

Krištianu Ronaldu, kurš aizveda Spānijas Madrides Real līdz Čempionu līgas titulam, piektdien bija labā formā savas valsts labā, guva divus vārtus un guva vēl vienus vārtus, Portugālei beidzot viegli sasniedzot uzvaru.

Sneidera vārtu guvums bija emociju vadīts

Šī uzvara notur 2016. gada Eiropas čempionāta čempioni Portugāli uzvaras attālumā no Šveices grupas augšgalā, kā arī nodrošina Santos komandai ideālu sagatavošanos Konfederāciju kausa izcīņai.

“Šīs Portugāles komandas priekšrocība ir tā, ka viņi zināja, kā pārvarēt šīs grūtības ar savu prātu un apņēmību,” sacīja Santoss. Atdeves attiecība pret spēlētāju.

“Zinājām, ka viņi mūs izdarīs un paļausies uz pretuzbrukumiem. Pirmajās 20 minūtēs mēģinājām salauzt viņu aizsardzību.

“Pirmo vārtu gūšana bija būtiska. Otrajā puslaikā mūsu sniegums uzlabojās, jo mēs kustinājām bumbu labāk un ātrāk.

Rezultātu īsi pirms puslaika Rīgā atklāja Ronaldu, trāpot no tuvas distances pēc tam, kad vārtsargs Andris Vanens izdarīja divus precīzus uzbrucēja raidījumus.

Bijušais Mančestras “United” spēlētājs mača laikā divkāršoja līdz diviem vārtiem, bet četras minūtes vēlāk guva otros vārtus savam komandas biedram Andrē Silvam.

Silva, kurš ir nostiprinājis vietu Santos komandā pēc iespaidīgās sezonas ar Porto, apgalvo, ka Ronaldu klātbūtne padara Portugāles uzbrucēju līnijas vadīšanu vienkāršu.

21 gadu vecais futbolists teica: “Mēs labi saprotam viens otru laukumā, un ar šādas kvalitātes spēlētājiem ir viegli gūt vārtus.”

“Pateicoties mūsu veiktajām apmācībām, esam sasnieguši šos rezultātus un šos mērķus.

“Mēs ieradāmies šeit, lai uzvarētu spēli un pievienotu vēl trīs punktus, tas ir tas, ko mēs meklējām, un esmu priecīgs, ka varēšu pamest šo spēli ar vēl vienu vārtu guvumu.”