Sporta ziņas | Latvija saglabā pārākumu grupu turnīra spēlēs, Parīzes turnīrā vīriešu 3×3 basketbola sacensībās uzvarot Franciju.

Parīzes olimpisko spēļu vīriešu 3×3 basketbola turnīrā piektdien Noriss Mīss guva divus punktus, kad bija atlikuša 41 sekunde, lai palīdzētu titulētajai Latvijai noturēties perfekti grupu turnīrā, piektdien ar 22:20 pārspējot Franciju.

Spēcīgs Meezes metiens, kurš guva 10 punktus, uzlaboja Latvijas rekordu līdz 5-0 grupu turnīrā.

Lasīt arī | 2024. gada Parīzes Olimpiskās spēles. Noslēguma ceremonijā Toms Krūzs demonstrē žilbinošu lēkšanu ar izpletni.

Frenks Sigila guva grozu Francijas labā, kad līdz spēles beigām bija palikusi tikai viena minūte, panākot neizšķirtu 20:20. Pēc tam Miezes trāpīja savu ceturto dubultpunktu spēlē, nodrošinot Latvijai uzvaru.

Sigila 10 punktus guva Francijai, kas grupu turnīrā zaudēja ar 2-3.

Lasīt arī | Parīzes Olimpiskās spēles 2024: Alia Bhatt slavē Manu Bhasker, Sarabjot Singh un Swapnil Kosale par viņu uzvarām; Viņi ar katru kadru liek mums lepoties,” stāsta aktrise.

Sigila un Timotijs Vergiate guva viens otram punktus, panākot Franciju ar 17:15 vadībā, kad bija atlikušas divarpus minūtes. Bet Meezes guva divus punktus, uzsākot 4 bezatbildes uzvaru sēriju, panākot Latvijas izlases vadību ar 19-17.

Lukass Dusoljē guva divus punktus, panākot neizšķirtu, pirms Kārļa Lasmaņa grozs nodrošināja Latvijai viena punkta pārsvaru, kad līdz spēles beigām bija atlikušas aptuveni 90 sekundes.

Nīderlande 21, Polija 17 Vortijs de Jongs, Arvins Slagters un Demio van der Horsts katrs guva sešus punktus, palīdzot Nīderlandei uzvarēt.

Spēle bija neizšķirta, pirms Nīderlande panāca 5:1, pirmos trīs punktus gūstot Slagteram, un divas minūtes pirms spēles beigām izvirzījās vadībā ar 19:15.

Polija guva nākamos divus punktus, bet Van der Horsts guva grozu, pirms Slagtera soda metiens to beidza, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 1:22 minūtes.

READ  Paredzams, ka Ludvigs Hofs būs ceturtais bijušais UND spēlētājs pasaules čempionātā vīriešiem

Polijai astoņus punktus guva Pšemislavs Zamoiskis, kurš grupu turnīrā piedzīvoja zaudējumu ar 2-3.

Nīderlande 19, Lietuva 18

Nīderlandes valstsvienība pēc piektdienas uzvaras Lietuvas guva otro uzvaru pēc kārtas grupu turnīrā.

Mačs 33 sekundes pirms pamatlaika beigām pēc Ēvalda Dziaoža dubultmetiena noslēdzās neizšķirti. Pēc tam Slagters realizēja dubultmetienu, pirms De Jongs spēles izskaņā pievienoja grozu, panākot Nīderlandes vadību ar 19:16.

Slagteram tika pieļauts pārkāpums par nesportisku rīcību, un Gintouts Matulis realizēja divus soda metienus, bet Nīderlande izcīnīja uzvaru. Lietuvas labā septiņus punktus guva Aurēlijs Pokelis.

Lietuva 21, Ķīna 16

Dziajus guva deviņus punktus, bet Bukelis pievienoja astoņus punktus, novedot Lietuvu uz uzvaru pār Ķīnu.

Lietuva izvirzījās vadībā ar sešu punktu pārsvaru, pirms Ķīna izmantoja trīs punktu sēriju, samazinot deficītu līdz 19:16, kad bija atlikuša pusotra minūte. Taču Šarūns Vingelis guva divus punktus, palīdzot izšķirt spēli.

Ķīnai neizdevās realizēt nevienu no saviem deviņiem divpunktu metieniem, bet Lietuvai izdevās realizēt trīs no deviņiem mēģinājumiem.

Grupas vadībā ar 3 uzvarām un 3 zaudējumiem pēc piektdienas uzvaras un zaudējuma ir Lietuva, bet Ķīna zaudēja ar 1-4. (Associated Press)

(Šis ir nerediģēts, automātiski ģenerēts stāsts no sindicētās ziņu plūsmas, iespējams, LatestLY komanda nav mainījusi vai rediģējusi satura tekstu)