Vācija pret Latviju: tiešraide, TV un kā skatīties Pasaules kausu basketbolā

Vācija centīsies izcīnīt sesto uzvaru pēc kārtas un iekļūt ceturtdaļfinālā pret vājāku Latvijas komandu. Bijušie Bostonas “Celtics” spēlētāji Deniss Šroders un Daniels Teiss izvirzījās vadībā vāciešiem, kuri cerēs tikt uz priekšu, lai pusfinālā tiktu galā ar amerikāņiem. Tomēr Dāvis Bertāns centīsies vadīt Latvijas komandu, kas visu šo turnīru spēlēja spoileris, uzvarot vairākas Eiropas lielvaras, tostarp Spāniju, neskatoties uz Kristapa Porziņģa prombūtni.

Kad sākas mačs? Kurā TV kanālā tas tiks pārraidīts? Trešdienas spēle sāksies pulksten 4:45 pēc austrumu laika. Fani var skatīties, izmantojot ESPN+ Tikai viedtelevizoros un straumēšanas ierīcēs.

Tiešraides informācija: ESPN+ | Tiešā TV | Fubo televizors – Trešdienas spēli varēs skatīties caur ESPN+Fani var arī reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma periodam Tiešā TV vai Fubo televizorsESPN+ plāni maksā 9,99 USD mēnesī vai 12,99 USD mēnesī, ja apvienojat Hulu un Disney+.

Vairāk informācijas, izmantojot Associated Press

Pievienojiet vēl vienu ierakstu ASV gūto lielo uzvaru sarakstam FIBA ​​Pasaules kausa pēdējās kārtās.

ASV izlases uzvara ar 100:63 pār Itāliju ceturtdaļfinālā pagājušajā otrdienā bija piektā reize kopš 1994.gada, kad komanda turnīra beigās – ceturtdaļfinālā, pusfinālā vai finālā – uzvarēja ar vismaz 37 punktu pārsvaru. Visās šajās spēlēs uzvarēja ASV.

Tā 1994. gada finālā uzvarēja Krieviju ar 46 punktiem, Slovēniju ar 43 punktiem 2014. gada ceturtdaļfinālā, Grieķiju ar 39 punktiem 1994. gada pusfinālā un Serbiju ar 37 punktiem 2014. gada finālā un izlīdzināja 37 punktu starpību. otrdien.

galds

trešdiena

Ceturtdaļfināls: Vācija pret Latviju, 4:45 EST; Kanāda pret Slovēniju, 8:30 pēc austrumu laika.

ceturtdiena

Izslēgšanas spēles: Itālija pret Vāciju – zaudētājs Latvija, TBD; Lietuva pret Kanādu – zaudētājs Slovēnija, TBD.

READ  Kā Tallinas Melno nakšu filmu festivāls pārspēja izredzes - The Hollywood Reporter

piektdiena

Pusfināli: Serbija pret Kanādu – Uzvarētājs pret Slovēniju, 4:40 pēc austrumu laika; ASV pret Vāciju — Latvijas uzvarētājs, 8:40 EST.

Kā skatīties Pasaules kausu basketbolā

— Amerikas Savienotajās Valstīs: pusfināls starp ASV un Vāciju vai Latviju tiks pārraidīts ESPN2 kanālā piektdien, pulksten 8:30 pēc austrumu laika.

Visām spēlēm ir straumēšanas iespējas.

Derību ceļvedis

ASV joprojām ieņem vēlamo lomu, norāda FanDuel sporta derības.

Izredzes uz to, ka amerikāņi uzvarēs pēc Itālijas uzvaras ceturtdaļfinālā, bija negatīvi 180 (tas nozīmē, ka 180 $ likme uz amerikāņiem atdos viņiem kopā 280 $, ja viņi izcīnīs zelta medaļu). Kanāda palika otrā izvēle likmēs par 360 USD (likme par 100 USD viņiem atlīdzinātu 360 USD), kam seko Vācija (850 USD), Serbija (1100 USD), Slovēnija (2100 USD) un Latvija (3500 USD).

Vācijai trešdien ir 9,5 punktu pārsvars pār Latviju, bet Kanādai 8,5 punkti pār Slovēniju.

Kas jāzina

Viss, kas jums jāzina par FIBA ​​Pasaules kausu un ASV ceļu, lai tur nokļūtu: šeit:

ASV apsteidz Itāliju Pasaules kausa izcīņas iekļūšanai pusfinālā

— priekšskatījums Pasaules kausa ceturtdaļfināls

ASV nonāk Lietuvas rokās Noslēdzot otrās kārtas spēli

Entonijs Edvardss runā par šo tēmu, Un vēl vairāk, viņš to atbalsta Amerikas Savienoto Valstu labā

Amerikas Savienotās Valstis virzās uz priekšu Melnkalnē Lai atklātu spēli otrajā kārtā

Amerikas Savienoto Valstu agrīnās uzvaras: ASV pārspēj Jordāniju Lai pabeigtu spēli nevainojami vairāku spēlētāju režīma sākumā, ASV uzvar Grieķiju Otrajā mačā ASV apsteidz Jaunzēlandi Atklāšanas mačā

Amerikāņi izmanto daudz dziļuma Viņu labā

Ērikam Spoelstrai, Šis ceļojums uz Manilu līdzinās atnākšanai mājās

nākamais

READ  Panarīns pret Putinu | Sporta uzvara

Ceturtdien spēlēs ceturtdaļfināla zaudētāji, piektdien tiks aizvadīti pusfināli, sestdien tiks aizvadītas spēles par piekto un septīto vietu, bet svētdien tiks aizvadītas spēles par zelta un bronzas medaļām.

Šodienas statistika

Itālijas sācēji otrdienas vakarā ieguva tādu pašu punktu skaitu kā ASV starteri: 43. ASV sācēji pārspēja Itāliju ar 57:20.

Dienas citāts

“Mēs esam kā zirgs, kas atgriežas šķūnī. Zirgs sāk uzņemt lielāku ātrumu, tuvojoties šķūnim, un mūsu spēlētājiem šķiet, ka šis ir ceļojuma beigas, un šovakar viņi ieguva enerģiju , un spēks. Viņi zina, kas viņus gaida. – ASV treneris Stīvs Kers.