Vārti un spilgtākie punkti: Latvija 0-3 Ziemeļmaķedonija Eiropas Nāciju līgā | 2024. gada 10. oktobris

Eiropas Nāciju līga – trešā kārta Ceturtdiena, 2024. gada 10. oktobris – Stadions: Sconto Stadions. – Tiesnesis: Sandbergs

Pilna slodze

Saņemiet reāllaika atjauninājumus par Latvijas un Ziemeļmaķedonijas spēles tiešraidi minūti pa minūtei, tiešsaistes rezultātu un rezultātu, pārraides informāciju, kā skatīties, TV kanālu, sastāvus, jaunākos atjauninājumus un UEFA Nations trešās kārtas laiku. Līga 2024 ar VAVEL. Spēle sāksies 2024. gada 10. oktobrī plkst. 11:00 ET.

7 dimanti

Riga FC Matrix R. (g) 13 Riga FC Yurkowskis R. 2RFS Baludis D. 6 sienāži K. c) 3 Visaka Jagodinskis V. 14 Lucerna Cyganix A. 10 RFS Ikonix J22 FK Oda Rīga Saveļjevs A8 Valmiera Varslavāns R. 15 RFS Zeļenkovs. 9-Daejons Gutkovskis F

No otras puses, vairāk par 2,5 maksā +250, tāpēc gaidiet maču ar maz vārtiem un maz emocijām.

Nepalaidiet garām nevienu spēles informāciju katru minūti un tiešraidē tiešsaistē no VAVEL USA

Ja vēlaties to straumēt tiešraidē: šīs spēles straumēšanas pakalpojumi ir pieejami vietnē SKY Sports

Ja vēlaties to skatīties tiešsaistē, VAVEL US ir jūsu labākā izvēle!

Jaunzēlande: 4:00

Viņu pārliecībai par tiešās kvalifikācijas nodrošināšanu vajadzētu būt augstai, ja viņi varētu pilnveidoties Rīgā, un viņu nesenajai vizītei Latvijā vajadzētu būt iepriecinošai. Tā bija uzvara ar 2:0 2020. gada septembra Euro 2020 kvalifikācijas turnīrā, un, lai gan mačs pirms vairāk nekā pieciem gadiem var šķist maz, septiņi Ziemeļmaķedonijas starta XI dalībnieki kopš tās dienas ir iekļauti Milivki izlasē. Turnīrā. FIFA datums oktobrī.

READ  Latvijas parlaments izslēdz bēdīgi slaveno deputātu no Mandātu un ētikas komitejas - Baltic News Network

Kopš to paaugstināšanas 2022. gada septembrī Latvija 14 mačus, tostarp draudzības spēles, sākusi kā “nepalīdzība” un 12 zaudējusi, uzsverot, ka bieži vien ir bijis grūti tikt galā ar kvalitatīvākiem pretiniekiem. Vienīgā uzvara, ar 2:0 uzvara pār Armēniju Euro 2024 kvalifikācijas turnīrā, tika gūta stadionā, kas uzņems šo maču, Skonto stadionā, kur klubu līmenī spēlē arī četri jaunā sastāva dalībnieki.